Návrat

7. listopadu 2014 v 12:10 | Emily Immortel |  Fotogalerie dnů, kdy mě něco potěšilo

Emily Immortel ♥


Úplnou náhodou jsem se dosatal zase sem na tento blog. Upřímně jsem asi trošku zapomněla. Vím, že lidé, kteří rádi četli můj blog už zase nenajdu a udělat blog oblíbeným je neskutčeně složitá věc, pokud se nehodláte někomu vtirat. Jsem ráda, že jsem zase narazila na blog a doufám, že se ten blog nějak rozjede, ale musím uzbnat, že moje literární vášeň je pryč. Stal se ze ě za ten rok a pár měsíců co jsem tu nebyla naprosto jiný člověk.

No nic, zakže začneme od začátku.

Náhodou jsem narazila na blog jedné blogerky, je to teda už nějaký týden zpátky a nevím, jestli si ona vymyslela takový projekt, nebo jestli se jen inspirovala nápadem někoho jiného. Každopádně, ráda bych Vám sem dala odkaz,a le nepamatuji si ho.
O co šlo? Pojmenuji si to a vysvětlím vám to podle sebe.
-Já osobně si myslím, že smích a radost je v životě každého z nás neskutečně důležitý. Myslám si io, že každý den se nám stane něco, z čeho máme rados, nebo co nás potěší, ať už jde o jedničku ve škole, objetí od milované osoby, nebo dárku, který dáváte, nebo dostáváte. Potěšit může každého něco jiného. A proto jsem se rozhodla, že si budu každý den fotit to, co mě potěšilo, nebo mi to udělalo radost. Ta slečna to měla zaměřené jen na nějakou určitou dobu, ale já si myslím, že tohle by se mohlo a mělo dělat každý den, protože je důležité uvědomovat si, co nás dělá šťastnými. A tímto jsem chtěla poprosit i ostatní blogery, blogerky aby si na svém blogu udělali místo na něco podobného, protože RADOST je důležitá :)

- Já osobně sem budu přidávat fotografie po několika dnech :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama