Září 2012

Podívej, padá hvězda.

19. září 2012 v 13:32 | Emily Immortel |  Můj život
"Podívej, támhle padá hvězna! Přej si něco!"
Vzhlédla sem nahoru a viděla ji. Přála sem si něco, o čem sem doufala že se splní. Vždycky, když jsem sfukovala svíčky z dortu, viděla padat hvězdu, vždycky sem si něco přála. Asi deset let dokola to bylo jedno a to samé přání. Taťka byl posedlej válkama a letadlama a já se bála další války, proto sem si přála, aby další už nikdy nebyla. Čím jsem starší, přijde mi, že jsem víc a víc sobecká. Po nějaké době to začalo být jiné přání a to, aby se nikomu z naší rodiny nestalo. POtom, co zabili dědu jsem tohle přání vymazala a začala jsem být sobec. Začalo to být, abych byla JÁ zdravá, abych se měla JÁ dobře a tak pod..

,Byla sem starší a starší, a přestala sem věřit, že by se mi mohlo splnit nějaké to moje přání. A zrovnaa teď nedávno padala hvězda a já si něco přála. Přála sem si aspoň jednu noc být s tím, koho miluju. Vůbec sem to neřešila, protože jsem nevěřila že se mi může něco splnit. Asi den potom jsem se s kamarádkou a mladší sestřičkou koukala na tu pohádnu.. Petr pan. Byla to blbost, ale řekla sem si.. Ano, sice je to jenom pohádka, ale musí se věřit! Do týdne se mi to moje přání splnilo! Byl ajsem s ním.. Říkala sem si, jaká to ale byla krásná náhoda.. Jeenomže po nějaké době padala další hvězda! Přála sem si zase ho držet za ruku.. Zase s ním chvilku být.
Druhý sen mi kamarádka oznámila, že bude diskotéka a že na ní budeme prodávat vstup. Těšila sem se a doufala, že tam on i s klukama dorazej ;) . Od osmi jsme seděli a prodávaly. Na hodinkách se mi objevila desátá, když oni všichni přišli. Měla jsem takovou radost, že sem ho viděla. Usmáli jsme se na sebe a každý jsme si šli posvém. On s klukama na pivo a my s holkama dál prodávat! Když odbilo dvanáct zavřely jsme kasu a šly taky tancovat. Po chvilce jsme se přidaly do hloučku ke klukům a užívali si hity osmdesátých let. Hodiny utíkaly, a lidé odcházely. Asi o půl třetí se hala byprázdnila a my šly uklízet. Douklízeli jsme a já s kamarádkama odešla. Šly jsme k nim domů a za námi on. Byl strašně namazanej. Kymácel se a každou chvilku usínal. Najednou jsme uslyšely i ostatní kluky. Šly jsme kouusek za nimi a zjistili, že jdou do města na kebab.Jelikoš šli zadem a museli přecházet koleje. Šly jsme za nima, bály jsme se, aby neskočili pod vlak, protože na tom byli opravdu špatně. Když jsme viděly, že v pohodě jsou na druhé straně, začaly jsme se vracet. potkaly jsme jeho. Jelikož před námi málem spadl do kolejí řekly jsme si, že ho nenecháme jít samotného. Já s kamarádkou jsme ho chytly, každá z jedné strany a šlo se.. Kdyby jste ho viděli, každou půl minutku jsme na něj křičely "Nespi, otevři oči, rovně jdi, nepadej, oči a úsměv". Teď si možná řeknete, coto jsem zač, ale on byl tak strašně roztomilý.. Ale na druhou stranu mi ho bylo líto.. Cestou mu furt padala bunda a tak jsme mu ji sundali..
Došli jsme za klukama a ustlali si před kebabem :D . Nechtěly jsme je dál otravovat a tak jsme šly. Zapoměla jsem mu ale dát bundu a nesla sem ji zpátky.. Byla mi zima, a tak jsem si ji oblékla.. Tak krásně voněla, jako on..

No, teď jsem nemocná

Jen chci říct, že když budete věřit, stát se může cokoli! POdívejte na Petra pana! VĚŘIL NA VÍLY, a ona žila dál.. Když si budete věřit, můžete dosáhnout všeho, čeho chcete!