Láska -internet

2. června 2012 v 15:24 | Emily Immortel |  Můj život

Chci totiž znát tvůj názor.


Nevím, a docela by mě zajímalo, jestli jste se někdy s někým seznámili přes internet. Já ještě před rokem bych řekla, že je to blbost, protože nikdy nvevíš, kdo se skrývá za tím úžasným člověkem, se kterým si tak rozumíš. Může za počítačem sedět kdokoli.. Já jsem byla vždycky velkým odpůrcem seznamování se po internetu, ale jednou náhodou se to změnilo. Povím vám tu teď příběh o kterém netvrdím, že je pravdivý ale netvrdím ani, že je smyšlený. :
Chtěla sem jít spát, byla už skoro půlnoc a druhý den sem měla jít do školy. No, co jiného jsem mohla dělat, než koukat na film a chatovat s přáteli na facebooku. Asi všichni znáte ty stránky, které píšou různé statusy a vy jim tam tak mile dáváte "to se mi líbí" . Jednou si takhle dala status jedna stránka, která měla právě 1000 lidí. Teda 1001 a napsala status něco v tom smyslu že je škoda že nestihla 1000člověka, že by dostal lízátko. Já samozřejmě se musela přidat a napsat, že to lízátko bude patřit určitě mně (i když sem věděla, že to ení pravda) Do hádky se zapojili ještě dva chlapci, kteří si mě asi po půl hodině přidali a začali jsme si psát. Oboum jsem se líbila a oba byli velice milí. Ale jenom jeden se mi líbil i vzhledově. Psali jsme si, a strašně jsme si rozuměli. Nevím, jestli se dá říct, že jsme se zamilovali, ale měli jsme se opravdu hodně rádi. Dost často sme si psali sms.ky na skypu a na fb. Všudem sem měla jeho fotky a on měl všude ty moje. Opravdu mi na něm velice záleželo. Časem sem nějak zjistila, že má tady u nás ve městě tetu, takže by k ní někdy mohl dojet aby jsme se viděli. Přijel, ale z obav, že na sebe změníme názor když se uvidíme jsme se nesešli. Hodně mě to mrzelo a jeho taky. Bylo to mezi náma takové špatné období.. Teď jsme jenom kamarádi, on má slečnu, se kterou chodí do stejné školy a já jim to strašně přeju, ale zabíjí mě psaní si sním, i proto že vím, že on si jeden den počkal u nás před školou a viděl mě. Takže ví, jak vypadám a přes to se mu líbím a má mě rád. Nevím, ale nedokážu mít nějakého přítele, protože vím, že jeho mám na prvním místě, i když spolu už nikdy nebudeme.

Tak, tohleto byl takový článek nečlánek. Možná i trosšku trapný, ale chtěla sem vám nastínit situaci. Chtěla bych totiž vedět váž názor na to. Názor na lidi, kteří se poznají po internetu a bydlí od sebe daleko. Myslíte si, že takovýhle vztah může vydržet a že po čase ti lidé spolu třeba budou moci být?!..
Em.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Michelle Michelle | Web | 2. června 2012 v 15:56 | Reagovat

Ve většině případů vztah na dálku nevydrží, ale je i pár vyjímek, kdy spolu ten pár vydržel a pak se třeba ta holka přestěhovala do stejného města jako ten kluk nebo naopak.
Osobně ale zkušenosti se seznamováním po internetu nemám, protože já nevěřím, že bych se mohla blíže seznámit s nějakým klukem po internetu. A jak už jsi psala-nikdy nemůžeme tušit, kdo za počítačem sedí, proto ani tento způsob seznamky nezkouším...

2 Zoe Zoe | Web | 2. června 2012 v 18:32 | Reagovat

Já se seznámila přes internet s klukem svýho života. Takže na tom asi něco bude. Jsme spolu rok. Není to nejlehčí, popravdě je to spíš dost těžký, ale neměnila bych.

3 Zuzi :) Zuzi :) | Web | 8. června 2012 v 20:21 | Reagovat

Sama jsem zažila vztah přes internet, bylo to sice těžké, ale nejhezčí, co mě kdy potkalo :))

4 Liss Liss | Web | 9. června 2012 v 12:51 | Reagovat

přes internet se neseznamuju, chatování mi nevadí, ale miluju ty situace, když se potom sejdu s tím člověkem, se kterým jsem si psala, a řešíme něco, co jsme načali v chatu a všichni na nás hledí jako na exoty a nerozumí ani slovo. Možná že se někde skrývá nějaká moje spřízněná duše, ale rizika a úskalí se mi zdají závažnější než pozitiva. Měla jsem vztah na dálku, ale to je něco, co pro mě fakt není. Potřebuju toho člověka vidět. Asi proto seznamky na netu nevyhledávám. Nesnesla bych lásku zákódovanou v jedničkách a nulách

5 Pralinka Pralinka | Web | 14. června 2012 v 14:28 | Reagovat

Vztah přes internet jsem měla.. dokud jsme se nesešli a teď jsme spolu půl roku. Sice za sebou musíme jezdit, ale aspoň si vážíme každé minuty, kterou můžeme strávit spolu.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama