Vážně?! nějak ti nemůžu uvěřit..

24. května 2012 v 18:49 | Emily Immortel

Děláš, že mě neznáš, ale když tě nikdo nevidí tak..

Jako součást každého dne beru pozorování kluků, jak si kopou do míče na hřišti. Prostě je to už na denním pořádku. Jednou ale, když se u nás v tělocvičně pořádala diskárna, šla sem tam já a moje úžasné kamarákdy pomáhat a nakonec i prodávat lístky. Já sem věděla, že tam má přijít i ON. Jelikož sem já byla ta, která počítala peníze a dávala lístky lidem, to znamená, že sem jim i vracela, musela sem počítat s tím, že to budu dělat i až tam přijdou kluci. Naštěstí sem se domluvila s Klárou, aby to dělala zamě. No, tak sme prodali lístky a šly sme si my 3 taky zatancovat. On seděl u posledního stolu, který byl velmi blízko u pekla. (Měl to blízko k pivu.) Když zapomenu na to, jak sem se tam strapňovala, tak to vlastně byl krásný večer. když bylo čtvrt na jednu, nějak nás to tam přestalo bavit a tak jsme šly ke Kláře domů, protože bydlela jenom pár baráků od tělocvičny. Došly sme tam, lehly do postele a začaly si povídat. Najednou vrzla branka a já začala doufat, že přišel s Tomášem i ON. Přišel, přišli všichni! Chvilku dělali bugr a já si myslela, že jsou všichni hrozně opilí. Opilý byl ale jenom Tomáš, který usnul mezi dvěma manželskýma postelema nazemi. Dominik si lehl na Klářinu postel a Klára odešla do předsíňky na gauč, kde strávila celou noc. Monika ležela na té druhé posteli u zdi a vedle ní sem ležela já. Lukáš, ten, který se mi strašně líbí mě odkryl a lehl si blizoučko ke mě. (I pod moji peřinu.) Začala sem se celá třást. Najednou, mě něco .. ucítila sem něco na spodní části stehna, nejdříve sem si myslela, že je to peřina, ale pak sem si uvědomula, že peřina nelechtá a nedělá kolečka. Nemohlo to tedy být nic jiného než jeho ruka. Ano, strašně se mi líbil, vídali sme se každý den, ale i přes to sem nechtěla aby se mě dotýkal. Rychle sem tu jeho ruku chytla a přendala ji na něj v domění, že mě nechá a otočí se ke mě zády. To ale neudělal. než sem tu ruku stihla oddělat chytil mě za ni. Držel mě za ruku a hladil mě. Bylo mi strašně krásně, ale jelikož ta postel byla malá pro tři lidi, měla sem ruku skříplou mezi mnou a Lukáškem. Začala mě pomalu brnět. Najednou sem necítila ani prsty, ani ruku až k loktu. Bohužel sem ho prostě musela pustit. Pomalu sem vzala druhou ruku a tou sem tu jeho nadzvedla, abych mohla tu svou odendat. Když mu došlo, co chci udělat, rychle tu svou ruku stáhl. Já jsme se celá chvěla a věděla sem, že už mě nechytne a tím to krásné s ním končí. Bohužel, teda spíš bohudík sem si to myslela špatně, protože mě asi po deseti minutách začal hladit nohala. Nejdříve sem se malinko lekla, ale pak sem byla ráda, že o něm nějakým způsobem vím. Chvilku sme si hráli s nohala, ale pak mi začal sahat na podbříško a tam do těch míst. Nechodíme spolu ani nic podobného, takže i přes to, že se mi neskutečně líbí sem nechtěla aby mi šahal někam, kam by sahat nemusel. Pomalu a tak, aby si toho nevšiml sem tam podstrčila svou ruku. Když na ni narazil, znovu mě chytil a začal hladit...


Když se nad tím teď tak zpátky zamyslím, lituju toho, že sem ho nechala, aby mě drřel za ruku a aby dělal to, co dělal. Proč?! Protože je to člověk, do kterého je zamilovaná každá holka od nás z města. J e to člověk, kterej mě ani před klukama nepozdraví a tohle všechno dělal jenom proto, protože ho nikdo neviděl.. Teď už o něm cca týden nevím vůbec nic a hrozně mě to trápí. Holky, neudělejte stejnou chybu, jako sem udělala já. I když na druhou stranu jsem šťastná že se to stalo.

Em.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 - monika - - monika - | Web | 24. května 2012 v 19:12 | Reagovat

dík ...

2 Zoe Zoe | Web | 25. května 2012 v 14:21 | Reagovat

Aspoň jsi se zachovala rozumně. Narozdíl ode mě.

Byla jsem u brášky a jeden z jeho kamarádů mě opil. Schválně a jelikož už jsme spolu kdysi něco měli (teda líbali jsme se a "hladili" - taky opilí), mě začal líbat a nakonec jsem se s ním málem vyspala. Každopádně to zašlo dost daleko a jsem jen ráda, že moje poprvý nakonec nebylo takhle.

No a jinak obecně takový kluky nesnáším a na tohohle bych se vykašlala (já vím, že to není tak jednoduchý, když je člověk zamilovanej), ale když jde někomu o to si užít a ne o chození, ne o lásku, tak nemá cenu se někým takovým zahazovat. Přijde někdo, komu na tobě bude záležet. :)

3 Pralinka Pralinka | Web | 14. června 2012 v 14:14 | Reagovat

vau :) .. Je pěknej? :P

4 Lee Lee | Web | 9. července 2012 v 11:35 | Reagovat

Tak ten musel být dost venkej fešák asi tak jako ten co tam někdy litá a na mě asi ani nezpomene...

5 MiSs Cute MiSs Cute | 10. července 2012 v 12:11 | Reagovat

Já bych byla ráda i za tohle.Asi by mě to taky trápilo.Bud ráda za to,žes ho nenechala! :) Nenechala ses zmást.Já bych byla tak blbá a nechala se,prtože jsem naivní a myslela si,že mě má fakt rád,což bohužel nevím :(

6 MiSs Cute MiSs Cute | 10. července 2012 v 12:11 | Reagovat

spam

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama